Tiger Lane Enclave Residence 3 Storey Bungalow, Ipoh
Ipoh, Perak
RM 1,800,000
5+1
BT
7
BM
3,826
kps (tanah)
RM 470
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Tiger Lane Enclave Residence 3 Storey Bungalow
Tiger Lane Enclave Residence 3 Storey Bungalow
- Land area: 3826 sqft (50' x 76')
- Built-up area: 4200 sqft
- 5+1 bedrooms and 7 bathrooms
- Features a lap pool
- Unoccupied
- Gated community with 24-hours security
Convenient access to:
- Royal Perak Golf Club 3 min (1.7km)
- Masonic Temple 7 min (4.4km)
- Thai Oasis 7 min (4.4km)
- Ipoh Swimming Club 9 min (4.7km)
- Ipoh Toll Plaza South Bound 7 min (4.0km)
- Sultan Azlan Shah Airport 9 min (5.2km)
Asking price: RM1,800,000
For further details or to schedule a viewing, please reach out to:
Catherine 0*****
REN 46615
www.w*****
- Built-up area: 4200 sqft
- 5+1 bedrooms and 7 bathrooms
- Features a lap pool
- Unoccupied
- Gated community with 24-hours security
Convenient access to:
- Royal Perak Golf Club 3 min (1.7km)
- Masonic Temple 7 min (4.4km)
- Thai Oasis 7 min (4.4km)
- Ipoh Swimming Club 9 min (4.7km)
- Ipoh Toll Plaza South Bound 7 min (4.0km)
- Sultan Azlan Shah Airport 9 min (5.2km)
Asking price: RM1,800,000
Catherine 0*****
REN 46615
www.w*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,800,000.
Ipoh, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 4,200 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.