Taman Perindustrian Zarib, Taman Perindustrian Zarib, Ipoh

Taman Perindustrian Zarib, Ipoh, Perak

Negotiable

RM 7,600,000

2

BM

45,000

kps (lantai)

RM 169

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Terpisah for sale
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Leasehold (66 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501274375
check-small-f
45,000 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Perindustrian Zarib

Corner Detached Industrial Facility @ Zarib Industrial Ipoh

Corner Detached Industrial Facility @ Zarib Industrial Ipoh
*FOR SALE*

Land Area - 1.04 acres (45,595 sqft)
Built up - 45,000 sqft
Tenure - Leasehold 99 years (Feb 2092)
Remaining 66 years
Title - Heavy Industrial
Facing South
Electricity - 800 amp + 300 amp
Factory Ceiling height - 24ft
Factory extend ceiling height - 18ft

* Fully Extended
* Ideal for Manufacturing & Warehousing
* CCC Obtained

Selling Price : RM 7,600,000 (nego)

Contact for Viewing & more info :>
Jason Leong
0*****
(REN 02393)

www.w*****

怡保 Zarib 工业区 角头独立式重工业工厂出售

(Corner Detached Factory For Sale)

地点:Zarib Industrial Area, Ipoh

物业资料:

土地面积:1.04 英亩(约 45,595 平方尺 / 4,236 平方米)
建筑面积:约 45,000 平方尺

地契:99年租赁地契(至2092年2月)
剩余年限:约66年
土地用途:重工业(Heavy Industrial)
朝向:南向

厂房配置:

电力配置:800 amp + 300 amp(三相电)
主厂房高度:24 尺(约 7.3 米)
扩建部分高度:18 尺(约 5.5 米)

状态:已全面扩建(Fully Extended)
合规:已取得 CCC(完工及合规证书)

核心卖点(重点):

超高电量 1100amp – 怡保市场极稀缺
角头独立式厂房 – 进出动线优秀,大型车方便
重工业地契 – 可承载重型制造
45,000 sqft 大built-up – 直接投入生产
CCC齐全 – 降低法律与使用风险

适合行业:

重工业制造(Heavy Manufacturing)
大型生产线工厂
仓储 + 加工一体
机械 / 金属 / 食品加工

价格:

RM 7,600,000(可议)

预约看厂 / 了解详情:
Jason Leong
0*****
(REN 02393)

WhatsApp:
www.w*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/14 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 7,600,000.
Taman Perindustrian Zarib, Ipoh, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 45,000 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.