Taman Kinta Mas, Taman Kinta Mas, Ipoh

Lebuh Bercham Selatan 1/1, Taman Kinta Mas, Ipoh, Perak

RM 120,000

3

BT

2

BM

1,195

kps (tanah)

RM 100

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501266440
check-small-f
880 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Kinta Mas

Bank Lelong - 1 Storey Terrace House

No. xx, Lebuh Bercham Selatan 1/1, Desa Impian, 31400 Ipoh, Perak

1 Storey Terrace House
Land size: 1,195 sq.ft
Leasehold
Deposit 10%=RM12,000 (bank draft)

Auction Price: RM 120,000
Bank Value: RM 150k
Auction Date: 14th May 2026

- Please visit the Lelong property from the outside, interior is not open to the public visit.
- Property are sold on an “as is where is” basis.
- Interested buyer pls send a copy IC and email address to Jack for registration online bidding.
- On the day of the auction, the highest bidder through online bidding will win the property.
- No Agent fee on buyer.
- More info please contact Jack at 012*3723919*
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GLORY LANDS & PROPERTIES [ E (3) 1787 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 120,000.
Lebuh Bercham Selatan 1/1, Taman Kinta Mas, Ipoh, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 880 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GLORY LANDS & PROPERTIES [ E (3) 1787 ]