Taman Bandaraya Utama, Ipoh
Taman Bandaraya Utama, Ipoh, Perak
Negotiable
RM 750,000
4+1
BT
3
BM
3,550
kps (tanah)
RM 211
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Bandaraya Utama
2-Storey Freehold Semi-D near to Stadium Ipoh For Sale !!
For Sale
2-Storey Semi-D
Stadium, Ipoh
Size 3,550sqft
4+1 Bedrooms 3 Bathrooms
Title : Freehold
Selling Price RM750,000 (view to nego)
For interested buyers, please welcome to contact or WhatsApp me at 0***** Jerry Chow. Details information will only be send via WhatsApp.
2-Storey Semi-D
Stadium, Ipoh
Size 3,550sqft
4+1 Bedrooms 3 Bathrooms
Title : Freehold
Selling Price RM750,000 (view to nego)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 750,000.
Taman Bandaraya Utama, Ipoh, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 3,550 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.