Ridgewood @ Taman Bercham Permai, Ipoh
Lorong Bercham 19, Taman Bercham Permai, Ipoh, Perak
RM 2,600,000
6
BT
5
BM
12,000
kps (tanah)
RM 217
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Ridgewood @ Taman Bercham Permai
Luxury 2.5 Storey Bungalow on 12,000 sqft Land in Gated Community
Bercham Ridgewood 2.5 Storey Bungalow (For Sale)
Asking Price: RM2,600,000
* Land Size: 12,000 sqft
* Freehold
* North Facing
* 6 Bedrooms | 5 Bathrooms
* Low Density Environment
* Gated & Guarded
Contact for viewing
Asking Price: RM2,600,000
* Land Size: 12,000 sqft
* Freehold
* North Facing
* 6 Bedrooms | 5 Bathrooms
* Low Density Environment
* Gated & Guarded
Contact for viewing
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,600,000.
Lorong Bercham 19, Taman Bercham Permai, Ipoh, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 12,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.