Ipoh Garden East, Taman Ipoh Timur, Ipoh

Taman Ipoh Timur, Ipoh, Perak

RM 480,000

4

BT

3

BM

2,658

kps (tanah)

RM 180.59

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501283302
check-small-f
2,658 kps luas pelan lantai

Tentang Ipoh Garden East

Ipoh Garden East Double Storey Corner House For Sale

Location : Taman Ipoh Timur, Ipoh
Land size : 2,658 sqft
Tenure : Leasehold until 2088
Bedroom : 4
Bathroom : 3
Direction : Facing South East

Selling price : RM480k

~ Good condition
~ Beside field
~ Nearby Aeon, restaurant, pasar pagi, mini market, hardware shop, dobi etc.
~ Easy access to Sunway Ipoh, Bercham, Canning Garden, Ipoh Town, Tasek etc.

要买房地产,要租房地产,要卖房地产,要投资房地产?
可以随时联络我,我们有专业的团队随时为你效劳!
- 住宅
- 商业
- 工厂
- 地皮
WELCOME LANDLORD TO LIST ME YOUR PROPERTIES.
- Residential
- Commercial
- Industrial
- Land
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 480,000.
Taman Ipoh Timur, Ipoh, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 2,658 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]