Housing Trust, Housing Trust, Ipoh

Housing Trust, Ipoh, Perak

View to Offer

RM 250,000

3,673

kps

RM 68

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501295904
check-small-f
3,673 kps luas tanah
check-small-f
RM 68.06 psf (tanah)

Tentang Housing Trust

For Sale Residential Land

For Sale
Residential Land
(Corner Lot )
Ipoh Housing Trust

Tenure : Leasehold till 2055
Land size : 3673 sq.ft

Selling Price RM 250k
Negotiable

Please kindly contact Simon Chee at 0***** for further details. Thanks
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 250,000.
Housing Trust, Ipoh, Perak.
3,673 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536/1 ]