Flat Pakatan Bercham, Bercham, Ipoh

Lengkuk Bercham Timur 4, Taman Pakatan, Bercham, Ipoh, Perak

RM 65,000

2

BT

1

BM

538

kps

RM 120.82

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Flat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Disiapkan pada 2000
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501371970

Tentang Flat Pakatan Bercham

Bercham nearby econsave flat/ 3rd floor/ floor tiles/ shop/ipoh garden

Bercham Flat@ Taman Pakatan

- 3rd Floor
- 538 sqft
- Leasehold
- Low cost
- 2 bedrooms 1 bathroom 1 balcony
- Whole unit with floor tiles
- Nearest block next to Econsave

Nearby
-Wet Market, school, new campus PUO, Shoplots , Food Courts, 7-11 , Ecosave, Petrol Station...

SELLING PRICE : RM65K Only

For house viewing appointment, kindly contact:
Marcus Seng
0***** www.W*****

E Trend Realty Sdn Bhd

#fyp #Toyota #Ipoh怡保 #ipohgardensouth #honda #proton #Mazda #TigerLane #AEON #perodua #ipohperak #tambunsunwayipoh #singlestorey #1sthomebuyer #Econsave #lotussmalaysia #Bercham #tamangunungrapat #tamanbotaniipoh
#LotussMalaysia #klebangbungalowland #aeonklebang

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 65,000.
Lengkuk Bercham Timur 4, Taman Pakatan, Bercham, Ipoh, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 538 sqft.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]