Flat Pakatan Bercham, Bercham, Ipoh
Lengkuk Bercham Timur 4, Taman Pakatan, Bercham, Ipoh, Perak
RM 60,000
2
BT
1
BM
549
kps
RM 109
psf
Tentang Flat Pakatan Bercham
Corner unit Bercham Flat @ Taman Pakatan directly across from 7 eleven
๐๐ช๐๐ฉ๐๐๐ก๐ ๐๐ค๐ง ๐๐๐ง๐จ๐ฉ ๐๐ค๐ข๐ ๐ฝ๐ช๐ฎ๐๐ง
For Sale
- 5 level no lift
- Leasehold 2085
- Low cost title
- 4th level
- 2 rooms, 1 bathroom, 1 balcony, 1 living room
- 549 sq ft
- Renovated floor tiles, kitchen table top
Nearby:
Walking distance to Econsave,
Eateries, groceries, Ipoh Sunway Tambun
Selling RM60k
With Furnish.
Please contact Caiyi Ren00304
0*****
For Sale
- 5 level no lift
- Leasehold 2085
- Low cost title
- 4th level
- 2 rooms, 1 bathroom, 1 balcony, 1 living room
- 549 sq ft
- Renovated floor tiles, kitchen table top
Nearby:
Walking distance to Econsave,
Eateries, groceries, Ipoh Sunway Tambun
Selling RM60k
With Furnish.
Please contact Caiyi Ren00304
0*****
Kemudahan bersama
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 60,000.
Lengkuk Bercham Timur 4, Taman Pakatan, Bercham, Ipoh, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 549 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.