Bercham Tropicana, Pakatan Jaya, Ipoh

Bercham Tropicana, Ipoh, Perak

View to Offer

RM 600,000

4

BT

3

BM

3,358

kps (tanah)

RM 179

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501319590
check-small-f
1,800 kps luas pelan lantai

Tentang Bercham Tropicana, Pakatan Jaya

Bercham Tropicana Corner quiet Area Guarded

For Sale
π˜½π™šπ™§π™˜π™π™–π™’ 𝙩𝙧𝙀π™₯π™žπ™˜π™–π™£π™– π˜Ύπ™€π™§π™£π™šπ™§ 𝙃𝙀π™ͺπ™¨π™š

Land Area: 42x80 (3358sf)
Extra Land ~ Big Garden
Corner lot
4Room 3 Bathroom
Facing North
Guarded Area
Maintenance Fee RM60

Asking RM600K nego

********************
Please Contact me For More information
John Chuah 0*****
BerchamTropicanaMrsLewRM600K
********************
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Gather Properties Sdn Bhd (Perak)

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 600,000.
Bercham Tropicana, Ipoh, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 1,800 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Gather Properties Sdn Bhd (Perak)