Bandar Seri Coalfields, Ijok

Jalan BSC 1A, Ijok, Puncak Alam , Rahman Putra, Elmina, Eco Grandeur, Kota Puteri, Sri Damansara, Sungai Buloh, Bandar Seri Coalfields, Ijok, Selangor

RM 498,000

4

BT

4

BM

2,180

kps

RM 228.44

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108492423
check-small-f
2,180 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

2 sty Terrace selling Cheap!! with Renovation

-2sty Terrace link house for sale located at Bandar seri Coalfields (Duranta)

-Land Area : 24x75
-Build up -- 2,180 sqft
-4 Bedrooms 4 Bathrooms

*** Need to touch and redo something ***

-Easy access to sungai buloh, kota damansara , gurthie highway, latar highway, petaling jaya, kepong,subang, shah alam, klang ,selayang, Ijok , Rawang,

For enquiry please call :

JIMMY TAN
0*****
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty Sdn. Bhd - Gombak

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 498,000.
Jalan BSC 1A, Ijok, Puncak Alam , Rahman Putra, Elmina, Eco Grandeur, Kota Puteri, Sri Damansara, Sungai Buloh, Bandar Seri Coalfields, Ijok, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,180 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty Sdn. Bhd - Gombak