Bandar Seri Coalfields, Ijok

Bandar Seri Coalfields, Ijok, Selangor

Negotiable

RM 899,000

5

BT

5

BM

3,455

kps (tanah)

RM 260

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501310647
check-small-f
2,850 kps luas pelan lantai

Tentang Bandar Seri Coalfields

Corner Lot, Double Storey Terrace, Bandar Seri Coalfields Sg Buloh

2 Storey CORNER OLEANDER
Bandar Seri Coalfields Sg Buloh - 5 BEDROOMS, 5 BATHROOM & READY AUTOGATE

ASKING PRICE : RM 899K

KENAPA UNIT INI PILIHAN TERBAIK ?
* Corner Lot dengan Tanah Sgt Luas – 3,455 sqft
* Built-up Luas ±2,850 sqft – Sesuai untuk keluarga besar
* Dapur telah diubahsuai ( Ready table top)
* 5 Bilik Tidur & 5 Bilik Air – Setiap ahli keluarga ada ruang privasi
* Siap Autogate, Lampu, Kipas & Grill
* 2 Balkoni – Ruang santai dan privasi tambahan
* Kawasan berpagar & berpengawal 24 jam

PROPERTY DETAILS :
• Type: 2 Storey Corner Lot - Type Oleander
• Land Area: 3,455 sqft
• Built-Up: ±2,850 sqft
• 5 Bedrooms, 5 Bathrooms
• Renovated Kitchen with Table Top
• Autogate + Basic Fixtures
• 2 Balconies
• Freehold, Gated & Guarded

AMENITIES BERDEKATAN :
• 99 Speedmart, KIP Mall, KFC
• Klinik, Kedai Dobi, Restoran Mamak
• Stesen Minyak (Petronas, Caltex)

AKSES MUDAH KE :
• LATAR, GCE & DASH Highway
• Jalan Kuala Selangor
• UiTM Puncak Alam
• Hospital Sungai Buloh, Hospital Uitm Puncak Alam
• UiTM Specialist Hospital

Yasmin Sulaiman - (REN28021)
www.w*****
IQI Realty Sdn Bhd
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

playground-o

Playground

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 899,000.
Bandar Seri Coalfields, Ijok, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,850 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.