Bandar Seri Coalfields, Ijok
Bandar Seri Coalfields, Ijok, Selangor
Negotiable
RM 995,000
5+1
BT
5
BM
3,390
kps (tanah)
RM 294
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bandar Seri Coalfields
Fully Renovated; Kitchen Extend; Good Condition
Banyan 2 @ Bandar Seri Coalfields
2 Storey Semi Detached House for Sale
Property Detail:
# Land Area: 3390sf
# Built Up: 2790sf
# Freehold
# 5+1 Bedroom 5 Bathroom
# Fully Renovated
# Kitchen Extended
# Fully Tiles at Side Garden
# Behind Facing Empty
# Asking Price: RM995K
2 Storey Semi Detached House for Sale
Property Detail:
# Land Area: 3390sf
# Built Up: 2790sf
# Freehold
# 5+1 Bedroom 5 Bathroom
# Fully Renovated
# Kitchen Extended
# Fully Tiles at Side Garden
# Behind Facing Empty
# Asking Price: RM995K
Kemudahan
Balcony
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 995,000.
Bandar Seri Coalfields, Ijok, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,790 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.