Diamond City, Hulu Semenyih
Hulu Semenyih, Selangor
RM 2,100,000
6+1
BT
5
BM
6,000
kps (tanah)
RM 350
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Diamond City
Diamond City Semenyih
3 Storey Bungalow Corner Lot @ Diamond City Semenyih
ASKING PRICE : RM 2.10 Mil
Ready move in
- 3 Storey Bungalow
- Corner Lot
- Tenure: Freehold Strata title
- Land Area: 6,000 sq. ft.
- Build up: 3,700 sq. ft.
- Bedroom: 6+1
- Bathroom: 5
- Gated & Guarded Community
- Nice Landscape
- Luxury Spanish style bungalow
- 5 Star Clubhouse
Feel call Jun 0***** for more information and viewing.
ASKING PRICE : RM 2.10 Mil
Ready move in
- 3 Storey Bungalow
- Corner Lot
- Tenure: Freehold Strata title
- Land Area: 6,000 sq. ft.
- Build up: 3,700 sq. ft.
- Bedroom: 6+1
- Bathroom: 5
- Gated & Guarded Community
- Nice Landscape
- Luxury Spanish style bungalow
- 5 Star Clubhouse
Feel call Jun 0***** for more information and viewing.
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,100,000.
Hulu Semenyih, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,657 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.