KAJANG EAST - PRECINCT 1 (FASA 3B), Hulu Langat
Jalan Kajang East 1/1, Hulu Langat, Selangor
Negotiable
RM 1,100,000
4
BT
3
BM
3,500
kps (tanah)
RM 314
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang KAJANG EAST - PRECINCT 1 (FASA 3B)
Semenyih Kajang East Precinct 1 Corner Property
Price: RM1.1mil (negotiable)
Property Information:
- Land Area: 50x70 sqft (3,500 sqft)
- Built Up: Approximately 2,086 sqft
- 4 Bedrooms & 3 Bathrooms
For inquiries, call or WhatsApp:
Alvin Lee 016_958 3621
Property Information:
- Land Area: 50x70 sqft (3,500 sqft)
- Built Up: Approximately 2,086 sqft
- 4 Bedrooms & 3 Bathrooms
For inquiries, call or WhatsApp:
Alvin Lee 016_958 3621
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,100,000.
Jalan Kajang East 1/1, Hulu Langat, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,086 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.