8 Gurney (The Shore Condominium), Gurney Drive
Persiaran Gurney (Gurney Drive), Gurney Drive, Penang
RM 6,800,000
6
BT
7
BM
10,800
kps
RM 630
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 8 Gurney (The Shore Condominium)
8 Gurney Super Condo, The Shore, Georgetown, Persiaran Gurney, P.Tikus
8 Gurney ( The Shore ) for sale ( Persiaran Gurney )Private Pool
6 bedroom
7 bathroom
3 carpark
10,800sqft
Stunning Seaview
Private Pool
Luxury Style
Asking Price RM6.8mil only!
Please Contact: CY Tan 0*****
6 bedroom
7 bathroom
3 carpark
10,800sqft
Stunning Seaview
Private Pool
Luxury Style
Asking Price RM6.8mil only!
Please Contact: CY Tan 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 6,800,000.
Persiaran Gurney (Gurney Drive), Gurney Drive, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 10,800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.