8 Gurney (The Shore Condominium), Gurney Drive
Persiaran Gurney (Gurney Drive), Gurney Drive, Penang
RM 3,500,000
5
BT
5
BM
5,800
kps
RM 603.45
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 8 Gurney (The Shore Condominium)
8 Gurney Super Condo Gurney Drive Pulau Tikus For Sale
8 Gurney Super Condo in Gurney Drive Pulau Tikus for Sale
- Build Up : 5800 sqft
- Low density
- with Private lift (per floor one unit only)
- 5 Bedrooms
- 5 Bathrooms
- 2 Carpark
-Renovated with full Furnished
Selling Price : Rm 3.5 mil
Contact Evonne 0***** for viewing arrangements
Thanks and Appreciate
81341-04
- Build Up : 5800 sqft
- Low density
- with Private lift (per floor one unit only)
- 5 Bedrooms
- 5 Bathrooms
- 2 Carpark
-Renovated with full Furnished
Selling Price : Rm 3.5 mil
Contact Evonne 0***** for viewing arrangements
Thanks and Appreciate
81341-04
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,500,000.
Persiaran Gurney (Gurney Drive), Gurney Drive, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 5,800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.