MHP 3 Residences, Gombak

33 Jalan Kampung Kuantan, Gombak, Kuala Lumpur

RM 310,000

3

BT

2

BM

650

kps

RM 476.92

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2028
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200348162

Tentang MHP 3 Residences

Limited Freehold Setapak Condo , Actual Price , Near to KLCC

Setapak Freehold Condo , Walking distance to MRT

Freehold development 5km frm KLCC walkable to MRT
You are looking for freehold?
You are looking for price below market value?
Look no further , as this is a good chance to get a freehold new condo at an unbelievable price !
-all units with balcony

-carpark ramp
-650 sqft 2r2b
-850 sqft 3r2b
-950 sqft 3r3b (dual key)

-partially furnished units
-6km to KLCC
-400m to DUKE highway
-walking distance to MRT 3 station

call 012
290
2800 for further info thank you
Kemudahan bersama
badminton-o

Dewan badminton

shared-space-o

Dewan serbaguna

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

swim-o

Kolam mengembara

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Kota Damansara

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 310,000.
33 Jalan Kampung Kuantan, Gombak, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 650 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Kota Damansara