Angular Lot, Laman Glenmarie, Bigger Size, Glenmarie

Angular Lot, Laman Glenmarie, Bigger Size, Glenmarie, Selangor

RM 1,280,000

4

BT

4

BM

2,379

kps (tanah)

RM 538.04

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106846724
check-small-f
3,115 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

2 Sty Angular Lot, Laman Glenmarie Shah Alam

Laman Glenmarie 2 Sty Angular Lot, Seksyen U1

Asking Price: Rm1.28 mil
2 Storey Angular Lot Intermediate Unit
Laman Glenmarie, Seksyen U1
Shah Alam

Asking Price RM 1.28 mil nego

Details:
- Tenure: Freehold
- Build up 3115 sqft
- Land area 2379 sqft (Front width 38', Back width 22', Land Length 81.5')
- 4+1 Rooms, 4 bathrooms
- Build-in kitchen kabinet
- Backyard facing Playground/open area
- 24H gated & guarded
- Facing West

Accessibilities:
- Guthrie Highway, Federal Highway, NKVE

Hisham 0*****

Reena 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,280,000.
Angular Lot, Laman Glenmarie, Bigger Size, Glenmarie, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,115 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]