Temasya Glenmarie, Glenmarie

Temasya Glenmarie, Glenmarie, Selangor

RM 2,550,000

4+1

BT

6

BM

3,360

kps (tanah)

RM 758.93

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 104912962
check-small-f
3,420 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Rare Superlink Endlot Next to Playground

Double Storey
FREEHOLD
Land Area : 3,360 sqft
Built Up : 3,420 sqft
Bedrooms : 4+1
Bathrooms : 6
Facing North West

Gated & Guarded

Endlot next to playground

Contact Me, Chester Cheng @ 0***** for viewing appointment.

Property YouTube Channel :
https: /*****@*****

Disclaimer : Some Pictures are AI Rendered Images of the Actual House!
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

TECH REAL ESTATE (SJ) SDN. BHD. [ E (1) 1537/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,550,000.
Temasya Glenmarie, Glenmarie, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,420 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

TECH REAL ESTATE (SJ) SDN. BHD. [ E (1) 1537/1 ]