Paramount Utropolis, Glenmarie

Persiaran Kerjaya Off Jalan Kontraktor U1/14, Glenmarie, Selangor

Boleh dirunding

RM 548,000

3

BT

2

BM

1,033

kps

RM 530.49

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2020
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500510309

Tentang Paramount Utropolis

Achieve ROI 6.55%, Positive Cash Flow, Ideal Condo Investment!

Utropolis Suites 2 Glenmarie Available For Purchase
Exceptional Value Buy, ROI 6.55%

Property Details:
•⁠ ⁠Dual-key
•⁠ ⁠1033 Sqft
•⁠ ⁠3 Bedrooms & 2 Bathrooms
•⁠ ⁠Fully Furnished & Currently Tenanted
•⁠ ⁠Studio Rental RM1200, 2 Room Rental RM1800
•⁠ ⁠Freehold / Non-Bumi
•⁠ ⁠2 Carparks
Adjacent to KDU-University of Wollongong campus

Asking Selling Price: RM550k (Negotiable)

Please contact for viewing:
Winnie Lee (REN74867)
OI8 // 766 // 8269
Wyns
OI8 // 989 // 8269
Kemudahan bersama
gym-o

Gim

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam mengembara

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/13 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 548,000.
Persiaran Kerjaya Off Jalan Kontraktor U1/14, Glenmarie, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,033 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/13 ]