Taman Jesselton Bungalow House Georgetown Land Area 7720sf, George Town

taman jesselton, George Town, Penang

Lihat ke Tawaran

RM 4,999,000

5

BT

5

BM

7,720

kps (tanah)

RM 647.54

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Bungalow House untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 1990
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500575245

Tentang Taman Jesselton Bungalow House Georgetown Land Area 7720sf

Taman Jesselton Bungalow House Georgetown Land Area 7720sf

The Property Located At Taman Jesselton Pulau Tikus Georgetown .
-2 Storey Bungalow House
-Land Area 7720sf
-Built Up 4500sf+-
-Concrete Floor
-Main Door Facing West
-Freehold And Residences Title
-5 Bedroom
-5 Bathroom
-For Sale Asking RM 4.999mil

Interested Buyer Please Contact

Welson Teh (REN 10947)
6012_4052807
IQI Realty
Kemudahan
parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,999,000.
taman jesselton, George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 4,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]