Taman Berjaya, George Town
solok brook , jalan brook, Taman Berjaya, George Town, Penang
RM 7,200,000
6
BT
6
BM
7,040
kps (tanah)
RM 1,022.73
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Berjaya
Bungalow Full Reno, 2 storey Jesselton
Bungalow at Taman Jesselton
- Land area 7040 sqft
- Build up: 6231 sqft
- 6 bedrooms 6 bathrooms
- Full Renovated
-Modern design
WELCOME CALL
ZHONL SAW 蘇玟龍 0***** for viewing
thanks
- Land area 7040 sqft
- Build up: 6231 sqft
- 6 bedrooms 6 bathrooms
- Full Renovated
-Modern design
WELCOME CALL
ZHONL SAW 蘇玟龍 0***** for viewing
thanks
Kemudahan bersama
Tempat letak kereta berbumbung
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 7,200,000.
solok brook , jalan brook, Taman Berjaya, George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 6,231 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.