Sri York Condominium, George Town
23 No. 23, Halaman York, George Town, Penang
Negotiable
RM 710,000
3
BT
2
BM
1,100
kps
RM 645.45
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sri York Condominium
Sri York exclusive 1100sqf with 1 parking space and storage room
SRI YORK@GEORGETOWN FOR SALE
- Freehold / 永久地契
- 1100sqft / 方尺
- 3 bedroom / 卧室
- 2 bathroom / 浴室
- 1 carpark / 停车位
- Fully Renovated / 全装修
- Currently asking RM 710,000 only !!! / 现在只需RM7百10千 !!!
No fishing & Real advertisement / 只打真实单位和广告
Viewing anytime with a few hours prior appointment / 可以提早安排看屋
Different units available on hand/ 多种单位选
For more info, kindly contact/预知更多详情,请联络
0***** MENG
REN 23274
- Freehold / 永久地契
- 1100sqft / 方尺
- 3 bedroom / 卧室
- 2 bathroom / 浴室
- 1 carpark / 停车位
- Fully Renovated / 全装修
- Currently asking RM 710,000 only !!! / 现在只需RM7百10千 !!!
No fishing & Real advertisement / 只打真实单位和广告
Different units available on hand/ 多种单位选
For more info, kindly contact/预知更多详情,请联络
0***** MENG
REN 23274
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Bbq
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 710,000.
23 No. 23, Halaman York, George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.