Single Storey Bungalow @ Jalan Dunn Georgetown, George Town
Jalan Dunn, George Town, Penang
RM 15,000,000
6
BT
3
BM
21,000
kps (tanah)
RM 714.29
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Single Storey Bungalow @ Jalan Dunn Georgetown
Single Storey Bungalow with 21000sf Land
Located @ Jalan Dunn Georgetown
Single storey bungalow
Land area 21000sf
Built up approx. 7000sf
Original condition
Huge compound
Nearby : Pulau Tikus, Georgetown, Persiaran Gurney, Jalan Kelawai
For Sale : RM15,000,000 only
Please contact O11-I757I552 for viewing
Single storey bungalow
Land area 21000sf
Built up approx. 7000sf
Original condition
Huge compound
For Sale : RM15,000,000 only
Please contact O11-I757I552 for viewing
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 15,000,000.
Jalan Dunn, George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 7,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.