Mansion One, George Town
57-12-13 57, Jalan Sultan Ahmad Shah, George Town, Penang
Negotiable
RM 910,000
2
BT
2
BM
868
kps
RM 1,048
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Mansion One
Fully Furnished, Sea View & Gurney View direction
Project Name: Mansion One, Georgetown
Sale / Rent: For Sale
Built-up Area: 868 sqft
Bedrooms/Bathrooms: 2 Bedrooms | 2 Bathrooms
Carpark: 1 Unit
Furnishing: Fully Furnished
Facing: North East (Sea View / Gurney View direction)
Tenure: Freehold
Asking Price: RM 910,000 (Gross)
ETHAN FOO | 0*****
Property Consultant 房产顾问
Services 服务:
Industrial / Commercial / Residential
工业 / 商业 / 住宅产业
Action 咨询:
WhatsApp: www.h*****
Sale / Rent: For Sale
Built-up Area: 868 sqft
Bedrooms/Bathrooms: 2 Bedrooms | 2 Bathrooms
Carpark: 1 Unit
Furnishing: Fully Furnished
Facing: North East (Sea View / Gurney View direction)
Tenure: Freehold
Asking Price: RM 910,000 (Gross)
ETHAN FOO | 0*****
Property Consultant 房产顾问
Services 服务:
Industrial / Commercial / Residential
工业 / 商业 / 住宅产业
Action 咨询:
WhatsApp: www.h*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Playground
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 910,000.
5*****
, Jalan Sultan Ahmad Shah, George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 868 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.