JALAN HONG TIANG WAN, George Town

JALAN HO TIANG WAN, George Town, Penang

RM 1,230,000

2

BT

2

BM

1,033

kps (tanah)

RM 1,190.71

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501384177
check-small-f
1,600 kps luas pelan lantai

Tentang JALAN HONG TIANG WAN

Well Conditon ,Worth buy

2 Storey Terrace Link House @ Jalan Ho Tiang Wan
- Property Type: Pre-war Double Storey Link House
- Land Size: 1033 sq ft (95.9657 sq m)
- Tenure: Freehold (Geran First Grade)
- Built-up Area: approx 1600 sq ft
- Furnishing: Unfurnished
-Asking Price: RM1.23M, negotiable
- Additional Remark: Vacant

For More Info Or Viewing ,Kindly Contact
Shirley Beh: 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,230,000.
JALAN HO TIANG WAN, George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,600 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.