5 Storey Corner Shop Office 9,000sf Jalan C.Y Choy Georgetown Gurdwara, Jalan Gurdwara Jelutong Cecil Sungai Pinang, George Town

Jalan Gurdwara Jelutong Cecil Sungai Pinang, George Town, Penang

RM 4,400,000

3

BM

9,000

kps

RM 489

check-small-f
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200547566
check-small-f
9,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 488.89 psf (lantai)

Tentang 5 Storey Corner Shop Office 9,000sf Jalan C.Y Choy Georgetown Gurdwara

Corner Unit Shop Offices w/ Lift 9,000sf Worth Buy Rare In Market

Located : Jalan C Y Choy, Georgetown

5 Storey Commercial Shop Lot
Land Area : 2,055 sqft
Built Up : 9,000 sqft
Selling Price : RM4,400,000 only!

- Corner Unit
- Facing Mainroad
- High Rental Return
- Ample Car Parking
- Suitable for Own Stay or Investment
- Suitable for Offices, Hotels, Hostels, College and etc

Please Call Me For Viewing
0I6-4I73556
Joven Goh
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,400,000.
Jalan Gurdwara Jelutong Cecil Sungai Pinang, George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 9,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]