Vertiq, Gelugor

Persiaran Tunku Kudin, Gelugor, Penang

RM 730,000

3

BT

2

BM

1,087

kps

RM 671.57

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501381907

Tentang Vertiq

Vertiq Condo

I can help u find your dream house,Please Contact Me
Winson Chong: 017~4816280

Vertiq For Sale at Gelugor

#Fully Renovated (整间装修)
#Well Maintain (维护良好)
#Price Negotiable (价钱可商量)
#Built Up Area 1087sf (建筑面积)
#Freehold Unit (永久地契)
#3 Car Park (3 个车位)
#Few Unit on Hand (拥有类似单位)

Please Whatsapp Or SMS Me If I Cant Answer Your Call, Thank you

We provide our professional services on sale and rental of real estate including bank loan and lawyer services and also property valuation

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 730,000.
Persiaran Tunku Kudin, Gelugor, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,087 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/5 ]