Vertiq, Gelugor

Persiaran Tunku Kudin, Gelugor, Penang

Lihat ke Tawaran

RM 850,000

3

BT

2

BM

1,044

kps

RM 814.18

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500069323

Tentang Vertiq

Vertiq Condominium Gelugor 1044sf

The Property Located At Gelugor.
-Vertiq Condominium
-Built Up 1044sf
-3 Bedroom
-2 Bathroom
-2 Car Park
-For Sale Asking RM 850k

Interested Buyer / Tenant Please Contact

Welson Teh (REN 10947)
6012_4052807

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 850,000.
Persiaran Tunku Kudin, Gelugor, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,044 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]