Taman Tun Sardon, Gelugor
Jalan Hilir Pemancar, Taman Tun Sardon, Gelugor, Penang
RM 125,000
2
BT
1
BM
527
kps
RM 237
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Tun Sardon
Lowest Price!! Taman Tun Sardon, 527sf, Mid Floor, Near USM Gelugor
Taman Tun Sardon @ Gelugor
Price 售价 : RM 125,000
Available before 11 May 2026
Below Market Value!!! 低于市价!!!
Location: No. AQ-3-X, Taman Tun Sardon, Jalan Hilir Pemancar, 11700 Glugor, Penang.
Property Details:
• Leasehold 99年地契
• 527 sq.ft. 方尺
• 2 Bedrooms 卧室
• 1 Bathroom 浴室
• Mid Floor 中楼
Near with 靠近:
• USM, Lam Wah Ee Hospital (5 min)
• Lotus E-Gate, Penang Bridge (8 min)
• Mcd Greenlane, Queensbay Mall (10 min)
For more info please contact 欲知详情请联络
0***** Alex Ho (E-2292)
www.h*****
0***** Ms Teh (PEA1849)
www.h*****
Price 售价 : RM 125,000
Available before 11 May 2026
Below Market Value!!! 低于市价!!!
Property Details:
• Leasehold 99年地契
• 527 sq.ft. 方尺
• 2 Bedrooms 卧室
• 1 Bathroom 浴室
• Mid Floor 中楼
Near with 靠近:
• USM, Lam Wah Ee Hospital (5 min)
• Lotus E-Gate, Penang Bridge (8 min)
• Mcd Greenlane, Queensbay Mall (10 min)
For more info please contact 欲知详情请联络
0***** Alex Ho (E-2292)
www.h*****
0***** Ms Teh (PEA1849)
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 125,000.
Jalan Hilir Pemancar, Taman Tun Sardon, Gelugor, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 527 kps.
Freehold.