Middleton, Minden Heights, Gelugor

Changkat Minden Jalan 1, Minden Heights, Gelugor, Penang

Boleh dirunding

RM 1,250,000

3

BT

3

BM

1,409

kps

RM 887.15

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2019
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500886969

Tentang Middleton

Middleton Condominium - Fully Renovated - 1409sf - 2 Car Parks

- Fully Renovated (全间装修)
- Partially Furnished (半间家俬)
- Nice unit (好单位)
- Unblock Sea View Unit (海景)
- Middle Floor (中楼)
- Freehold unit (永久地契)
- 2 Car Parks (两个车位)
- Well maintained (保养佳)
- Price negotiable (价钱可商量)
- Interested kindly contact for viewing (有兴趣的可联系看屋子)

“017~445 5245 Matthew P'ng 方先生”     
“017~445 5507 Li Fang 丽芳”

• Welcome Owner Listing - BUY - SELL - RENT
• We provide free bank value checking & loan advisory.
• We will provide you a professional service.

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,250,000.
Changkat Minden Jalan 1, Minden Heights, Gelugor, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,409 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi