Leisure Farm, Leisure Farm, Gelang Patah
Jalan Peranginan, Leisure Farm, Gelang Patah, Johor
Negotiable
RM 12,800,000
5
BT
7
BM
46,500
kps (tanah)
RM 275
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Leisure Farm
For Sale Bungalow Villa, Leisure Farm, Johor.
For Sale
Leisure Farm Resort
-Land 46500ft2
-House 8000 (internal)
Large drive way
Large pool deck
18m x 6m x 1.5m swimming pool
Many mature rambutan, durian, ciku, coconut, mango trees
Has a water well
Asking Price: RM12mil
Leisure Farm Resort
-Land 46500ft2
-House 8000 (internal)
Large drive way
Large pool deck
18m x 6m x 1.5m swimming pool
Many mature rambutan, durian, ciku, coconut, mango trees
Has a water well
Asking Price: RM12mil
Kemudahan bersama
24-hour security
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 12,800,000.
Jalan Peranginan, Leisure Farm, Gelang Patah, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 8,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.