Forest City, Gelang Patah
Jalan Forest City, Forest City, Gelang Patah, Johor
RM 368,000
2
BT
2
BM
904
kps
RM 407
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Forest City
Forest City Starview Bay for Sales!
For Sales (P
3*****
)
Forest City Starview Bay
-84 SqM / 904 sqft
-2 Room 2 Bath
-Partial Seaview
-10 Min to Tuas Link with Bus Per Hour
-Close to Restaurant
-Duty Free Zone
Selling Price : RM 368,000
WeChat (微信) :
alvinseah87
Forest City Specialist
森林城市专业销售
Property Owner Welcome to Contact, If You Had Any Property For Sale/Rent
亲爱的业主如果你有产业需要出租或出售欢迎讯问
Forest City Starview Bay
-84 SqM / 904 sqft
-2 Room 2 Bath
-Partial Seaview
-10 Min to Tuas Link with Bus Per Hour
-Close to Restaurant
-Duty Free Zone
Selling Price : RM 368,000
WeChat (微信) :
alvinseah87
Forest City Specialist
森林城市专业销售
亲爱的业主如果你有产业需要出租或出售欢迎讯问
Kemudahan
Balcony
Kemudahan bersama
24-hour security
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 368,000.
Jalan Forest City, Forest City, Gelang Patah, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 904 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.