Denai Nusantara Apartment, Taman Dato Syed Mohamad Idrus, Gelang Patah
Persiaran Denai Nusantara, Taman Dato Syed Mohamad Idrus, Gelang Patah, Johor
RM 355,000
3
BT
2
BM
1,030
kps
RM 345
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Denai Nusantara Apartment
Denai Nusantara Apartment 3bed Renovated Gelang Patah Johor Bahru
Denai Nusantara Apartment @ Gelang Patah, 81550 Johor
Block B, Mid floor
1030 sqft
3 bedrooms / 2 bathrooms
Freehold
1 car park
Basic Renovation
Gated and Guarded
To Tuas second link only 15 mins / Very close to the bus terminal
Asking Price|出售:RM 355k
Block B, Mid floor
1030 sqft
3 bedrooms / 2 bathrooms
Freehold
1 car park
Basic Renovation
Gated and Guarded
Asking Price|出售:RM 355k
Kemudahan bersama
Jogging track
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 355,000.
Persiaran Denai Nusantara, Taman Dato Syed Mohamad Idrus, Gelang Patah, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,030 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.