Sri Lata @ Desa Petaling, Desa Petaling

Jalan 5/125, Desa Petaling, Kuala Lumpur

RM 380,000

4

BT

3

BM

1,248

kps

RM 304.49

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Condominium for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disiapkan pada 1995
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106967150

Tentang Sri Lata @ Desa Petaling

Well keep unit for sales

Sri Lata Condominium, Desa Petaling for sales

Property Details:
-Built Up Size: 1248sf
-Big size, 4 rooms unit
-4 bedrooms 3 bathrooms and 1 carpark lot
-Newly renovated and refurbished unit
-Well keep unit
-View to believe!!!

Kindly contact Shirley at 0.1.7.5.3.2.7.6.8.7 for detail /viewing.
REN 19555
o*****@*****

Owners are welcome to list.
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 380,000.
Jalan 5/125, Desa Petaling, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,248 sqft.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]