Bukit Winner (Winner Heights), Desa Petaling
Jalan 2/125, Desa Petaling, Kuala Lumpur
RM 170,000
3
BT
2
BM
886
kps
RM 191.87
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bukit Winner (Winner Heights)
Winner heights bare unit high floor good view
Kemudahan bersama
24-hour security
Covered car park
Gym
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 170,000.
Jalan 2/125, Desa Petaling, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 886 sqft.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.