Westside Three, Desa Parkcity

Jalan Residen Utama, Desa Parkcity, Kuala Lumpur

Lihat ke Tawaran

RM 1,800,000

3+1

BT

3

BM

1,540

kps

RM 1,168.83

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2019
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501378197

Tentang Westside Three

Spacious 3 Bedroom Condominium For Sale Desa Parkcity

- 3 Bedrooms and 3 Bathrooms, perfect for families.
- Generous living space of 1540 sqft.
- Convenient access to the nearest MRT station, just 1.5 km away.
- Close to reputable schools such as SK Jalan Residen (1 km).
- Nearby supermarkets including AEON and Tesco (within 1 km).
- Shopping Mall options like 1U and IPC Mall just a short drive away.
- Enjoy a comfortable lifestyle in a vibrant neighborhood.

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,800,000.
Jalan Residen Utama, Desa Parkcity, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

agency logo