The Breezeway, Desa Parkcity

Persiaran Residen Persiaran Residen, Desa Parkcity, Kuala Lumpur

RM 2,000,000

3+1

BT

3

BM

1,851

kps

RM 1,081

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 101741489
check-small-f
1,851 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1,080.50 psf (lantai)

Tentang The Breezeway

Breezeway condo for Sale

1851sf
3+1 room

New Stock for sale
马来西亚买房找对人,中文沟通更省心!
Contact 联系小亨 : 012-two two two eight eight one seven.
微信 : YYDSHENR
小红书 : 小亨大马房产 I 星联永盛
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Parking

asterisk-o

Swimming pool

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,000,000.
Persiaran Residen Persiaran Residen, Desa Parkcity, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,851 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd.