South Brooks, Desa Parkcity

Jalan Residen Utama, Desa Parkcity, Kuala Lumpur

RM 3,800 /mo

2

BT

2

BM

876

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 103321442
check-small-f
876 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.34 psf (lantai)

Tentang South Brooks

Condominium for Rent

Easy to view.
Feel free to call, sms, whatsapp :-
Call DANIEL TAN (REN 3***** 690
to find out more & to arrange a viewing appointment.

876 sq.ft
Partially Furnished
2 Bedroom
2 Bathroom
2 Car Park
For Rent RM3,200

Easy to view.
Feel free to call, sms, whatsapp :-
Call DANIEL TAN (REN 3***** 690
to find out more & to arrange a viewing appointment.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,800 /mo.
Jalan Residen Utama, Desa Parkcity, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 876 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD

agency logo