One Central Park, Desa Parkcity
One Central Park Jalan Residen 2, Desa Parkcity, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 1,670,000
2
BT
2
BM
1,293
kps
RM 1,292
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang One Central Park
One Central Park Practical Fully Furnished Unit For Sale - Rm1.67M
1293 sqft, 2 Bedrooms 2 Bathrooms 2 Carparks
Please call Keegan Soh (014*965*3782) / Whatsapp / 微信 (keegansoh) for viewing arrangement. I'll take you on a private tour.
可以用 华语/粤语 沟通
1293 sqft, 2 Bedrooms 2 Bathrooms 2 Carparks
可以用 华语/粤语 沟通
Kemudahan
Balcony
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,670,000.
One Central Park Jalan Residen 2, Desa Parkcity, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,293 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.