LeVenue, Desa Parkcity

Jalan Desa Residen, Desa Parkcity, Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 5,900,000

5

BT

5

BM

3,200

kps (tanah)

RM 1,843.75

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Bungalow House untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2005
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500763769

Tentang LeVenue

2 sty link bungalow @ Levenue, Desa Park City

2 sty link bungalow @ Levenue, Desa Park City

Property Details:
Freehold
Land size: 40x80 (3200sf)
Built up: 3500sf
4+1 bedroom
5 bathroom
Renovated
Gated guarded
Asking price RM 5.9Mil

For more information or viewing appointment, please do not hesitate to contact me.

"Owners are welcome to appoint me as an agent to assists to SALE/RENT out, feel free to contact me, will do my best to assist you"
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,900,000.
Jalan Desa Residen, Desa Parkcity, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]