Ruby Bintang Business Avenue Dengkil, Dengkil

Jalan Ruby 12, Dengkil, Selangor

RM 891,000

2

BM

2,698

kps

RM 330

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for sale
check-small-f
Bare
check-small-f
Leasehold (99 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500523726
check-small-f
2,698 kps luas pelan lantai

Tentang Ruby Bintang Business Avenue Dengkil

New Dengkil 2 Storey Shoplot Near Gamuda Cove

Dengkil 2 Storey Shoplot
-Completed project
-Leasehold 99yrs
-Land Area : 20 x 70
-Built Up: 2698sq.ft
-Individual Title
-Bare unit
-With Balcony
-2 Toilet
-Pantry
==============================
Whatsapp / Call for more info:
0*****
Keith Liew
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 891,000.
Jalan Ruby 12, Dengkil, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,698 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

agency logo