Platinum Residence, Cybersouth City, Dengkil
Jalan Platinum, Cybersouth City, Dengkil, Selangor
RM 540,000
4
BT
4
BM
1,800
kps (tanah)
RM 300
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Platinum Residence
2-storey Town House at Platinium Residence, Dengkil, Selangor
For Sale/WTS: 2-storey Town House at Platinium Residence, Dengkil, Selangor
==============================
Brand New Home
Strategic Location Dengkil
Easy Access to Future MEX 2
==============================
Asking Price: RM540,000.00
ChePnFizah 0*****
==============================
Property details:
2.5-Storey Terrace (Intermediate)
Land Area: 24 x 75 (1800 sq ft)
Build up: 2,175 sqft
Bedrooms - 4, Bath - 4
Accessibility:
> 5km ke Cyberjaya
> 5km ke Putrajaya
> 16km ke Puchong
> 24km ke KLIA
> 36km ke KLCC
> Highway Putrajaya-Cyberjaya Expressway, MEX, MEX 2, LDP, ELITE, SKVE
==============================
Brand New Home
Strategic Location Dengkil
Easy Access to Future MEX 2
==============================
Asking Price: RM540,000.00
ChePnFizah 0*****
==============================
Property details:
2.5-Storey Terrace (Intermediate)
Land Area: 24 x 75 (1800 sq ft)
Build up: 2,175 sqft
Bedrooms - 4, Bath - 4
Accessibility:
> 5km ke Cyberjaya
> 5km ke Putrajaya
> 16km ke Puchong
> 24km ke KLIA
> 36km ke KLCC
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 540,000.
Jalan Platinum, Cybersouth City, Dengkil, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,175 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.