The Paxtonz, Damansara Perdana

Damansara Perdana, Selangor

Boleh dirunding

RM 328,000

1

BM

334

kps

RM 982.04

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Soho untuk dijual
check-small-f
Sepenuhnya dipasang
check-small-f
Disiapkan pada 2027
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501296465

Tentang The Paxtonz

Fully Furnished Studio Soho, Easy Access To Hextar World PJ

•The Paxtonz Studio Soho #ForSale
•Built-up 334 sq ft
•1 Bathroom
•Type A
•Southwest - Northeast orientation
•Car Park rent available from Management
•Low Floor
•Fully Furnished
•Exceptional convenience, providing direct walking access to Hextar World @ Empire City Mall.
•Non-Bumi Lot
•Asking price RM328K
Kemudahan
asterisk-o

Akses 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 328,000.
Damansara Perdana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 334 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]