Perdana Exclusive, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana

Jalan PJU 8/1, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor

RM 380,000

3

BT

2

BM

997

kps

RM 381.14

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2005
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500314082

Tentang Perdana Exclusive

This Is Actual Unit Photo

Perdana Exclusive @ Damansara perdana

Built-Up : 997 Sqft

Bedroom : 3

Bathroom : 2

Car park : 1

Remarks : Partially Furnished

Price : RM 380,000

*This Is Actual Unit Photo

For more informations , Kindly Call/Whatsapp Mr Denny Chen 016_3410 961

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

AFORCE REALTY SDN BHD [ E (1) 2028 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 380,000.
Jalan PJU 8/1, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 997 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

AFORCE REALTY SDN BHD [ E (1) 2028 ]