Perdana Exclusive, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana
Jalan PJU 8/1, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor
RM 198,000
Studio
1
BM
420
kps
RM 471.43
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Perdana Exclusive
Perdana Exclusive Corner Studio Unit for Sale
Perdana Exclusive Studio Corner Unit for Sale
- Condominium
- 420 sqft
- 1 bedrooms & 1 bathrooms
- 1 Car Park
Asking For RM200,000
Welcome to contact June at 0*****
- Condominium
- 420 sqft
- 1 bedrooms & 1 bathrooms
- 1 Car Park
Asking For RM200,000
Welcome to contact June at 0*****
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 198,000.
Jalan PJU 8/1, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 420 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.