D'Quince Residences, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana
Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor
RM 560,000
3
BT
2
BM
900
kps
RM 622
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang D'Quince Residences
900sf Brand new unit in D'Quince for Sale
D'Quince Residence Damansara Perdana for Sales
*900sf
*3 room 2 bath + Balcony
*2 car park bays
*Unfurnished, No renovation
*Brand New Unit
*Selling Price RM560K
*24 hour with security guard
*Condominium Facilities
Contact 0***** for viewing arrangement and further details
*900sf
*3 room 2 bath + Balcony
*2 car park bays
*Unfurnished, No renovation
*Brand New Unit
*Selling Price RM560K
*24 hour with security guard
*Condominium Facilities
Contact 0***** for viewing arrangement and further details
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 560,000.
Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 900 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.