D'Quince Residences, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana
Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor
RM 630,000
4
BT
2
BM
1,100
kps
RM 573
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang D'Quince Residences
Brand new corner unit available for sale
FOR RENT
D'Quince Residence @ Damansara Perdana
1100 sq ft
4 bedrooms
2 bathrooms
2 car parks
Corner lot with balcony
Facing South-West
Bare unit
Selling price: RM630,000.00
For more info and viewing appointment, kindly Call/WhatsApp Autumn 0***** . Thank you.
D'Quince Residence @ Damansara Perdana
1100 sq ft
4 bedrooms
2 bathrooms
2 car parks
Corner lot with balcony
Facing South-West
Bare unit
Selling price: RM630,000.00
Kemudahan
Balcony
Private garden
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 630,000.
Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.