D'Clover Residences, Damansara Perdana
Damansara Perdana, Selangor
View to Offer
RM 968,880
4+1
BT
3
BM
1,421
kps
RM 681.83
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang D'Clover Residences
Peacefully Greenery View Spacious Unit D' Clover, Damansara Perdana
FOR SALE [BRAND NEW]
D'CLover, Damansara Perdana, Petaling Jaya
SALE: RM968,880.00
Negotiator: Ms. Phang +6*****
PROPERTY DETAILS:
-1421 sq.ft
-4 +1 Bedrooms & Shower 3 (2 on-Suite) | 3 Carparks
-UnFurnished Unit & Mid Floor
-Spacious & PJ Greenery View
-Aircond X2 from Developer
-Well Kept Unit
# Good for Own Stayed
# Photo Shown is Actual Unit
# Owners are always welcome to list your property for SALE or RENT.
For viewing arrangement, Kindly Call/WhatsApp/SMS:
~ REGENE PHANG | REN63225 | +6*****
D'CLover, Damansara Perdana, Petaling Jaya
SALE: RM968,880.00
Negotiator: Ms. Phang +6*****
PROPERTY DETAILS:
-1421 sq.ft
-4 +1 Bedrooms & Shower 3 (2 on-Suite) | 3 Carparks
-UnFurnished Unit & Mid Floor
-Spacious & PJ Greenery View
-Aircond X2 from Developer
-Well Kept Unit
# Good for Own Stayed
# Photo Shown is Actual Unit
For viewing arrangement, Kindly Call/WhatsApp/SMS:
~ REGENE PHANG | REN63225 | +6*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 968,880.
Damansara Perdana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,421 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.